Design a marketing na jednom pódiu!

Vstupenky půjdou do prodeje na konci ledna

Kdo se podělí o své know-how?

Těš se na velká jména z české i světové scény, která odhalíme v průběhu února.

Jak si představit Konferenci ZDW?

Propojení designu a marketingu

Dva světy, které se navzájem potřebují a doplňují, ale ne vždy se chápou. Chceme ukázat, že díky jejich spolupráci vznikají ty nejdůležitější hodnoty, které tvoří základní stavební kámen pro produkt, značku i společnost.

Řečníci z celého světa


Inspiraci přivezeme i z krajin za velkou louží. Řečníci mají na své prezentace vyměřených třicet minut, po kterých se jich můžete zeptat na to, co vás zajímá – ať už při panelové diskuzi nebo později při coffee breaku.

Jeden den i noc


Kvůli třem hodinám vás do Zlína tahat nebudeme. Připravte se na nálož zážitků od rána do večera. Šestý ročník konference totiž opět přinese mnohem víc, než jen inspirativní a diskuze vyvolávající příběhy.

Co o Konferenci říkají?

Od začátku do konce se mi dostalo skvělého a profesionálního jednání. Zároveň mě potěšila úroveň dalších pozvaných přednášejících, z nichž bych rád vypíchnul designérskou dvojici SWINE. Jejich práce mne uchvátila. Skvěle zpracovaná videa o jejich projektech můžete vidět na Vimeu, ale jen na konferenci se vám může stát, že vás osobně pozvou, ať se za nimi zastavíte v Londýně.

Jakub Mařík

Follow Bubble

Škoda, že je tato (after)party jen jednou za rok. Vždycky je super!

Jitka Alexová

Ton

Výstavy na nevšedních místech, konference, známí designéři a překvapivé artefakty v ulicích. To všechno nabízí Zlin Design Week.

Česká televize

události