Sandra Kumorowski

Marketing Strategist

Sandra Kumorowski se věnuje poradenským službám v oblasti obchodní strategie, rozvoje podnikání a odborného vzdělávání. Zkušenosti se strategickým marketingem uplatnila na projektech pro Apple, Microsoft, PepsiCo či Nintendo. Posledních 10 let Sandra působí jako marketingová předsedkyně nadace Christopher & Dana Reeve v Chicagu a organizovala exkluzivní akce se známými osobnostmi jako Chelsea Handler, Caroline Rhea nebo Susie Essman. Sandra se také angažuje na Columbia College v Chicagu, kde přednáší marketing a zkoumá arts marketingem.

O přednášce:

5. května 2020 Kongresové centrum Zlín Jazyk: čeština

Napsali o řečníkovi

Lupa:

Sandra Kumorowski sdílela s Lupou svoje názory na nejnovější trendy v oblasti mobilních technologií. Co si myslí o mobilním bankovnictví a LBS? Kde vidí trendy internetu a moderních technologií?

Přečíst článek →
CBS Chicago:

Physicist Albert Einstein had strong opinions on teachers: “Most teachers waste their time by asking questions that are intended to discover what a pupil does not know, whereas the true art of questioning is to discover what the pupil does know or is capable of knowing.”

Přečíst článek →

Nenechte si nikoho utéct!