Časté otázky

Pro koho je Konference určena?

Pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat v designu a marketingu, touží po nových impulsech nebo inspiraci. Díky různorodosti řečníků si své najdou profesionálové z oboru, studenti a všichni, kdo se o design nebo marketing blíže zajímají.

V jakém jazyce bude Konference probíhat?

Vzhledem k tomu, že naši řečníci jsou vždy jak z Česka, tak ze zahraničí, budou jednotlivé bloky probíhat v češtině nebo angličtině dle původu řečníka. V ceně vstupného bude možné zapůjčit si sluchátka se simultánním překladem.

Jak bude vypadat finální program?

Na Konferenci vystoupí 8 řečníků. Můžete se těšit na dva coffee breaky a oběd. Po skončení Konference jste zváni na afterparty, kde se kromě jídla a pití můžete seznámit, prodiskutovat uplynulý den nebo vyměnit nespočet kontaktů.

Pro koho je určena studentská sleva?

Podporujeme ty, kteří si ještě nevydělávají. Nabízíme studentům možnost zakoupit si dotovanou vstupenku, ve které není zahrnut oběd. Studentská sleva je určena pro studenty denní formy studia. Platí zde tedy stejné podmínky, jako například u státních slev na dopravu. ISIC je ideální řešení, spokojíme se také s jiným potvrzením s razítkem školy a podpisem. Sleva se ověřuje u vstupu na konferenci.

Kam mi přijde vstupenka?

Lístek Vám dorazí ve formátu .pdf. na email, který uvedete při placení vstupenek. Někdy se ale zatoulají, zkontrolujte prosím složku spam. Kdyby se vyskytl problém, stačí nás kontaktovat, mrkneme na to.
michal.kyselica@zlindesignweek.com

Zajímá Vás něco dalšího?

Ozvěte se nám →

Nenechte si nikoho utéct!