English version of page →

Ukaž svou práci všem!

Přihlaš ji do Open callu Zlin Design Weeku 2020

Pro koho je opencall?

- ateliéry a umělecké fakulty

- studenti uměleckých vysokých škol

- mladí designéři do 30 let

Jaké práce můžu přihlásit?

Realizované i nerealizované práce, které vznikly spojením s firmou nebo institucí z komerčního i nekomerčního sektoru. Může se jednat o projekt ateliérů, samostatné aktivity studentů s konkrétní firmou/institucí nebo hotové výstavní projekty, pro které bude připravena zvláštní sekce. Práce nesmí být starší pěti let.

Z jakého oboru mají být přihlášené práce?

Záleží jen na tobě – ať už se věnuješ produktovému designu, digitálnímu designu, fashion designu nebo třeba fotografii či grafice – přihlásit můžeš cokoliv.

Deadline přihlášek je do 14. 2. 2020.

Jdu do toho → Získat další informace →

Co je Zlin Design Week?

Zlín

Ke Zlínu design neodmyslitelně patří. Design ovlivňuje život každého obyvatele, mnohdy nepovšimnut. My mu dáme prostor zazářit a lidem jej pochopit, docenit ho a nechat se jím inspirovat.

Spolupráce

Letošní ročník festivalu bude odrazem spolupráce mladých designérů a firem, teorie s praxí, byznysu a neziskového sektoru. Během jednoho týdne Zlin Design Week ukáže, co nám může přinést otevřenost a ochota se podporovat a že tvořit spolu má smysl.

Týden zážitků

Zlín ožije designem ve dne v noci. Výstavy, galavečer, celodenní konference, instalace v modulech, přednášky, workshopy, exkurze i nepřekonatelné párty. Atmosféra nejde popsat, musíš ji zažít.

Nový web zde uvidíš už od začátku příštího roku!

Zatím se můžeš pokochat tím minuloročním