Konference design & marketing

7. 5. 2019 | Kongresové centrum Zlín

Celý den

Kvůli třem hodinám vás do Zlína tahat nebudeme. Stihnete u nás už první ranní espresso i snídani, doplňovat kofein a energii budete v přestávkách během celého dne. Připravte se na nálož zážitků od rána až do večera. Vlastně do noci. Nezapomínáme ani na afterparty. Nově chystáme také panelovou diskusi.

Řečníci z celého světa

Inspiraci přivezeme až z krajin za obzorem. 
Řečníci se u nás nestřídají jako na běžícím pásu. Každý má vyměřených třicet minut, po prezentaci se jich můžete zeptat na to, co vás zajímá – ať už před celým sálem, nebo později při coffee breaku.

Propojení designu a marketingu

Dva světy, které se navzájem potřebují 
a doplňují, ale ne vždy se chápou. Chceme to změnit a letos si s nimi pohrát. Díky jejich provázanosti totiž vznikají opravdové hodnoty, které tvoří základní stavební kámen pro produkt, značku nebo společnost.

Kdo se podělí o své know-how?

Klára Honzíková

Global events director | Socialbakers

Klára Honzíková se podělí o zkušenosti s pořádáním eventů, kterým se věnuje už od malička. Již sedmým rokem pořádá akce pro Socialbakers a mimojiné pracovala i pro tenisové Australian Open a Laver Cup.

Michal Šmída

CEO | Twisto

Zcestovalý zakladatel fintech společnosti Twisto věnuje své vyprávění svému podnikání a tomu, jak se mu díky propojení produktu se správnou komunikací podařilo vytvořit službu s více než 400 tisíci uživateli.

Vstupenka za 1 490 Kč. Zatím…

Pro studenty jen za 490 Kč. Zatím…

Co je v ceně?

Nekonečný přísun kávy

Oběd a občerstvení během celého dne

1 workshop Vepřo knedlo design zdarma

Afterparty v zámeckých kulisách

Early bird

První vlna vstupenek. Až do 17.3.2019 lze získat nejlevnější vstupenku! Měj své místo v Kongresovém sále plném zajímavých řečníků jisté.

Co o nás říkají ostatní?

Od začátku do konce se mi dostalo skvělého a profesionálního jednání. Zároveň mě potěšila úroveň dalších pozvaných přednášejících, z nichž bych rád vypíchnul designérskou dvojici SWINE. Jejich práce mne uchvátila. Skvěle zpracovaná videa o jejich projektech můžete vidět na Vimeu, ale jen na konferenci se vám může stát, že vás osobně pozvou, ať se za nimi zastavíte v Londýně.

Jakub Mařík
Follow Bubble

Škoda, že je tato (after)party jen jednou za rok. Vždycky je super!

Jitka Alexová
TON

Výstavy na nevšedních místech, konference, známí designéři a překvapivé artefakty v ulicích. To všechno nabízí Zlin Design Week.

Česká televize
Události