Řečníci konference

Klára Honzíková

Global events director | Socialbakers

Klára Honzíková se podělí o zkušenosti s pořádáním eventů, kterým se věnuje už od malička. Již sedmým rokem pořádá akce pro Socialbakers a mimojiné pracovala i pro tenisové Australian Open a Laver Cup.

Francesca Valan

colour designer

Francesca Valan určitě nežije v černobílém světě. Jako colour designerka a profesorka v milánské škole designu ví o barvách vše. U nás svou přednášku věnuje evoluci barev jako jazyka nebo třeba důležitost barev u produktového designu.

Michal Šmída

CEO | Twisto

Zcestovalý zakladatel fintech společnosti Twisto věnuje své vyprávění svému podnikání a tomu, jak se mu díky propojení produktu se správnou komunikací podařilo vytvořit službu s více než 400 tisíci uživateli.

Pavel Kacerle

Visual Effects Director

Cesta z malé vesnice do velkého světa filmových setů jako je Marvel nebo Lucasfilm není krátká. Pavel Kacerle se podělí o své zkušenosti, které ho dovedly až ke spolupráci na filmech jako je Iron Man nebo Avengers.

Kai Stania

product designer

Vídeňský designér, který získal již řadu ocenění (iF Product Design Award, Red Dot Award, Good Design Award…) a pracuje pro světové značky. Ve své přednášce ukáže proces vývoje produktu včetně prvotních idejí a slepých uliček.

Vladimír Zikmund

senior digital creative |  VMLY&R

Vladimír Zikmund, kreativec v digitálním světě, který se může pyšnit řadou ocenění, chce ve své přednášce dokázat, že dnešní advertising porušuje nebo překračuje své vlastní hranice, a že na moderní kampaně bychom měli pohlížet s otevřenou myslí.

Petr Rubáček

Creative & Strategy Lead | REMEMBERSHIP_

Šéf design-thinking studia REMEMBERSHIP_, kde dnes jako designéři budují lepší značky, produkty a uživatelské zkušenosti. Spolu se svým týmem na konferenci poprvé představí #friendsnotclients manifest – návod třeba i pro designéry, jak podnikat.

Marek Linhart

Creative Director | Brain One

Marek bude vyprávět o své cestě z nesmělého studenta FF UK na ještě nesmělejšího kreativního ředitele a o tom, proč je důležité blbnout a dělat chyby, což mu nebývale jde.