FAQ

Pro koho je Konference design & marketing určena?

Pro všechny, kteří se zajímají o design a marketing, o fungování těchto dvou světů a touží po nových impulzech a inspiraci. Díky různorodosti řečníků si své najdou jak profesionálové z oboru, tak studenti a další, kteří se o design nebo marketing blíže zajímají.

V jakém jazyce bude konference?

Vzhledem k tomu, že naši řečníci jsou vždy jak z Česka, tak ze zahraničí, budou jednotlivé bloky probíhat v češtině nebo angličtině dle původu řečníka. V ceně vstupného bude možné zapůjčit si sluchátka se simultánním překladem.

Jak bude vypadat finální program?

Na konferenci vystoupí 8 řečníků. Můžete se těšit na dva coffee-breaky a oběd. Po skončení konference jste zváni na afterparty, kde se kromě jídla a pití můžete seznámit, prodiskutovat proběhlý den nebo vyměnit nespočet kontaktů.

Pro koho je určena studentská sleva?

Máme pochopení pro ty, jež si ještě nevydělávají. Studentská sleva je určena pro studenty denní formy studia. Platí zde tedy stejné podmínky, jako např. u státních slev na dopravu. ISIC je ideální řešení, spokojíme se také s jiným potvrzením s razítkem školy a podpisem. Sleva se ověřuje u vstupu na konferenci.

Kam mi přijdou vstupenky?

Lístky vám ve formátu .pdf dorazí na email, který uvedete při placení vstupenek. Někde se ale zatoulají, zkontrolujte prosím složku spam. Kdyby se vyskytl problém, stačí nás kontaktovat, mrkneme na to.
karolina.matejova@zlindesignweek.com

Jak mohu získat kredity na Twisto?

Častou chybou při snaze uplatnění kódu “designovarevoluce” je ten, že jej návštěvníci zadávají při koupi vstupenek na našem webu, nebo na GoOut. Zde kód nelze uplatnit. Kód je třeba zadat v rámci registračního procesu služby Twisto.

Zajímá vás něco dalšího?

Neváhejte se nám ozvat