Konference design & marketing

Propojuje dva odlišné pohledy na svět a ukazuje, že to mezi nimi jiskří

7. 5. 2019 | Kongresové centrum Zlín

Celý den

Kvůli třem hodinám vás do Zlína tahat nebudeme. Stihnete u nás už první ranní espresso i snídani, doplňovat kofein a energii budete v coffee-breacích během celého dne. Připravte se na nálož zážitků od rána až do večera. Vlastně do noci. Nezapomínáme ani na afterparty. Nově chystáme také panelovou diskusi.

Řečníci z celého světa

Inspiraci přivezeme až z krajin za obzorem. 
Řečníci se u nás nestřídají jako na běžícím pásu. Každý má vyměřených třicet minut, po prezentaci se jich můžete zeptat na to, co vás zajímá – ať už před celým sálem, nebo později při coffee breaku.

Propojení designu a marketingu

Dva světy, které se navzájem potřebují 
a doplňují, ale ne vždy se chápou. Chceme to změnit a letos si s nimi pohrát. Díky jejich provázanosti totiž vznikají opravdové hodnoty, které tvoří základní stavební kámen pro produkt, značku nebo společnost.

Kdo se podělí o své know-how?

Filip Koubek

Co-Founder | Motionlab

Filip před šesti lety založil úspěšné motion design studio Motionhouse, které má za sebou stovky projektů pro klienty jako Avast, Mall.cz, Kiwi, Remoska nebo FAnn Parfumerie. Aktuálně se věnuje hlavně svému novému startupu Motionlab, cloudové platformě, která způsobila revoluci v personalizaci video obsahu. V prestižní soutěži SWCS se Motionlab stal nejlepším startupem v regionu V4 a v Silicon Valley se v květnu utká o světový titul.

Francesca Valan

colour designer

Francesca Valan určitě nežije v černobílém světě. Jako colour designerka a profesorka v milánské škole designu ví o barvách vše. U nás svou přednášku věnuje evoluci barev jako jazyka nebo třeba důležitost barev u produktového designu.

Klára Honzíková

Global events director | Socialbakers

Klára Honzíková se podělí o zkušenosti s pořádáním eventů, kterým se věnuje už od malička. Již sedmým rokem pořádá akce pro Socialbakers a mimojiné pracovala i pro tenisové Australian Open a Laver Cup.

Vladimír Zikmund

senior digital creative | VMLY&R

Vladimír Zikmund, kreativec v digitálním světě, který se může pyšnit řadou ocenění, chce ve své přednášce dokázat, že dnešní advertising porušuje nebo překračuje své vlastní hranice, a že na moderní kampaně bychom měli pohlížet s otevřenou myslí.

Už brzy to vypukne…

Vstupenky online jen do 5.5.2019…

Co je v ceně?

Oběd a občerstvení během celého dne

Afterparty v zámeckých kulisách

Rozšíření kontaktů díky networkingu

Nekonečný přísun kávy

Simultánní překlad z cizího jazyka do češtiny

1 interaktivní workshop Vepřo knedlo design

Tak si nezapomeň zajistit si místo.

Jak jsme se měli minule?

Co o nás říkají ostatní?

Od začátku do konce se mi dostalo skvělého a profesionálního jednání. Zároveň mě potěšila úroveň dalších pozvaných přednášejících, z nichž bych rád vypíchnul designérskou dvojici SWINE. Jejich práce mne uchvátila. Skvěle zpracovaná videa o jejich projektech můžete vidět na Vimeu, ale jen na konferenci se vám může stát, že vás osobně pozvou, ať se za nimi zastavíte v Londýně.

Jakub Mařík
Follow Bubble

Škoda, že je tato (after)party jen jednou za rok. Vždycky je super!

Jitka Alexová
TON

Výstavy na nevšedních místech, konference, známí designéři a překvapivé artefakty v ulicích. To všechno nabízí Zlin Design Week.

Česká televize
Události

Napsali o nás