Konference design & marketing

Propojuje dva odlišné pohledy na svět a ukazuje, že to mezi nimi jiskří

7. 5. 2019 | Kongresové centrum Zlín

Celý den

Kvůli třem hodinám vás do Zlína tahat nebudeme. Stihnete u nás už první ranní espresso i snídani, doplňovat kofein a energii budete v coffee-breacích během celého dne. Připravte se na nálož zážitků od rána až do večera. Vlastně do noci. Nezapomínáme ani na afterparty. Nově chystáme také panelovou diskusi.

Řečníci z celého světa

Inspiraci přivezeme až z krajin za obzorem. 
Řečníci se u nás nestřídají jako na běžícím pásu. Každý má vyměřených třicet minut, po prezentaci se jich můžete zeptat na to, co vás zajímá – ať už před celým sálem, nebo později při coffee breaku.

Propojení designu a marketingu

Dva světy, které se navzájem potřebují 
a doplňují, ale ne vždy se chápou. Chceme to změnit a letos si s nimi pohrát. Díky jejich provázanosti totiž vznikají opravdové hodnoty, které tvoří základní stavební kámen pro produkt, značku nebo společnost.

Kdo se podělí o své know-how?

Kai Stania

product designer

Vídeňský designér, který získal již řadu ocenění (iF Product Design Award, Red Dot Award, Good Design Award…) a pracuje pro světové značky. Ve své přednášce ukáže proces vývoje produktu včetně prvotních idejí a slepých uliček.

Klára Honzíková

Global events director | Socialbakers

Klára Honzíková se podělí o zkušenosti s pořádáním eventů, kterým se věnuje už od malička. Již sedmým rokem pořádá akce pro Socialbakers a mimojiné pracovala i pro tenisové Australian Open a Laver Cup.

Pavel Kacerle

Visual Effects Director

Cesta z malé vesnice do velkého světa filmových setů jako je Marvel nebo Lucasfilm není krátká. Pavel Kacerle se podělí o své zkušenosti, které ho dovedly až ke spolupráci na filmech jako je Iron Man nebo Avengers.

Petr Rubáček

Creative & Strategy Lead | REMEMBERSHIP_

Šéf design-thinking studia REMEMBERSHIP_, kde dnes jako designéři budují lepší značky, produkty a uživatelské zkušenosti. Spolu se svým týmem na konferenci poprvé představí #friendsnotclients manifest – návod třeba i pro designéry, jak podnikat.

Už brzy to vypukne…

Vstupenky online jen do 5.5.2019…

Co je v ceně?

Oběd a občerstvení během celého dne

Afterparty v zámeckých kulisách

Rozšíření kontaktů díky networkingu

Nekonečný přísun kávy

Simultánní překlad z cizího jazyka do češtiny

1 interaktivní workshop Vepřo knedlo design

Tak si nezapomeň zajistit si místo.

Jak jsme se měli minule?

Co o nás říkají ostatní?

Od začátku do konce se mi dostalo skvělého a profesionálního jednání. Zároveň mě potěšila úroveň dalších pozvaných přednášejících, z nichž bych rád vypíchnul designérskou dvojici SWINE. Jejich práce mne uchvátila. Skvěle zpracovaná videa o jejich projektech můžete vidět na Vimeu, ale jen na konferenci se vám může stát, že vás osobně pozvou, ať se za nimi zastavíte v Londýně.

Jakub Mařík
Follow Bubble

Škoda, že je tato (after)party jen jednou za rok. Vždycky je super!

Jitka Alexová
TON

Výstavy na nevšedních místech, konference, známí designéři a překvapivé artefakty v ulicích. To všechno nabízí Zlin Design Week.

Česká televize
Události

Napsali o nás