Design KANTÝNA

Design KANTÝNA, platforma, která v průběhu celého roku prostřednictvím podcastů a diskusí servíruje nejrůznější chutě designu. Inspirativní hostky a hosté, z Česka i zahraničí, designéři a designérky, stejně jako lidé z dalších oborů. Ti, kdo pomocí designu a designových principů pomáhají řešit každodenní výzvy i celospolečenské problémy. Jejich myšlenky, poznatky a zkušenosti ti naservírujeme v Design KANTÝNĚ.


Začalo to na Facebooku

Design KANTÝNA začala jako facebooková skupina pro všechny ty, kdo nechtěli o svoji dávku designu v období karantény přijít. Hlad po dobrém designu a chuť se potkávat daly vzniknout platformě, kde kreativci mohou sdílet své projekty, ptát se na názor ostatních a propojovat se s lidmi ve svém oboru, i s těmi, které by v běžném životě nepotkali. 


Do komunity je vítán každý – pokud tedy lačníš po nových propojeních i mimo svůj obor, či jen chceš mít přehled o tom nejnovějším, co se ve světě designu děje, neváhej se přidat!


Podcast o designu všech chutí

V průběhu celého roku si Design KANTÝNA zve zajímavé hosty a hostky, kteří mají světu designu co nabídnout. Díky našemu podcastu objevíte nové pohledy na designérskou praxi, poznáte mladé a progresivní kreativce a inovátory z Česka i zahraničí a dozvíte se, jak design může měnit svět k lepšímu.

Nalaďte se na náš podcast a poznejte, kam až design může v našich životech zasahovat.

Chceš mít přehled o tom, co se v kuchyni Design KANTÝNY zrovna peče? Podívej se pod pokličku na našem LinkedIn a Instagramu.


diskuze design kantýny

Design KANTÝNA znovu přesouvá své podcastové studio na Zlin Design Week. V průběhu celého týdne se bude živě nahrávat hned několik epizod a vy můžete být u toho. Cílem je ukázat více úhlů pohledů na jedno téma, proto jednotlivé epizody probíhají ve formě panelových diskuzí. A co by to bylo za kantýnu bez kávy a něčeho dobrého k tomu?