Přihlašování do 15. ročníku proběhne od 4. 12. 2023 do 4. 2. 2024. Připít si s námi na oceněné designéry můžeš během výstavy, která bude součástí programu.


Soutěžní kategorie

Communication Design

Design grafiky a ilustrace, nová média, vizuální komunikace a intermedia, webové animace a další


Ceny

Hlavní cena

Pro nejlepšího z nejlepších napříč kategoriemi máme titul Best in Design 2024. Držitel titulu si spolu s odměnou za vítězství v jedné z kategorií odnese částku JEŠTĚ 1 000 €.

2. místo v jednotlivé soutěžní kategorii

Autor soutěžního návrhu, který obsadí 2. místo v jednotlivé soutěžní kategorii, získá finanční odměnu ve výši 300 €.

Cena médií

Titul kategorie Media Award je udělen jednomu ze semifinalistů soutěže. Výherce navrhují porotci této kategorie, což jsou představitelé a zástupci médií úzce spojenými s designem.


O soutěži

Co je to Best in Design?

Best in Design je mezinárodní soutěž pro mladé designéry. Ve hře jsou nejen finanční odměny v rozmezí od 200 € do 1 500 €, ale především obrovská příležitost získat zpětnou vazbu, porovnat se s mladými designéry z celého světa, ukázat, co v tobě je a třeba i odstartovat svou kariéru. Jediné, co ti stačí k přihlášení, je odvaha a talent.

Kdo může soutěžit?

Do soutěže se mohou přihlásit jak jednotlivci, tak autorské kolektivy ve věku do 30 let. Autoři mohou vytáhnout všechna svá esa z rukávu, (která nesmí být z období před 1. 1. 2022) – počet prací, které lze přihlásit, není omezený a ani tvá peněženka nijak neutrpí, jelikož přihlášky jsou zdarma.

4 kategorie

Můžeš získat ocenění v jedné ze čtyř soutěžních kategorií (Product & Industrial Design, Fashion Design, Communication Design a Service Design) a usilovat o hlavní cenu Best in Design. Tvá práce může být také oceněna v kategorii Media Award.

Proč se nebát riskovat a přihlásit se?

Protože risk je zisk a v Best in Design nelze nic ztratit, jen získat. Odměnu, zkušenosti, příležitosti. Jde jen o to ukázat, že design je tvá srdcová záležitost.Galavečer Best in design 2023