Časté otázky

Pro koho je Konference určena?

Konference Zlin Design Week se v předešlých letech zaměřovala především na propojení designu a marketingu. Letos se však stane platformou pro zkoumání specifických potřeb lidské různorodosti, sociálního a environmentálního dopadu produktů a služeb nebo nových participativních způsobů navrhování, pozorování a týmové práce. Diskutovat se bude o historickém kontextu i propojení designu, vzdělávání, byznysu i veřejného sektoru. To své si na letošním ročníku najde opravdu každý – ať už jste student, zkušený designer, freelancer, zástupce z řad firem či veřejného sektoru, kulturní manažer, kreativec nebo prostě kdokoliv, kdo si chce rozšířit obzory. Věříme, že Konference přináší inspiraci i těm, kteří se design teprve chystají objevovat.

V jakém jazyce bude Konference probíhat?

Naši řečníci jsou z Česka i zahraničí. Přednáškové bloky tedy budou probíhat v češtině a v angličtině podle původu řečníka. Jednotlivými přednáškami bude provázet česká moderátorka. V ceně vstupného bude možné zapůjčit tlumočnická sluchátka se simultánním překladem.

Jak bude vypadat finální program?

Na Konferenci vystoupí celkem 7 řečníků. Jednotlivé přednáškové bloky budou proloženy coffee breaky a pauzou na oběd. Po sedmi sólových výstupech nás v závěru také čeká panelová diskuse. Po skončení Konference jste zváni na afterparty, kde se můžete seznámit s ostatními, prodiskutovat uplynulý den a získat nespočet kontaktů.

Pro koho je určena studentská sleva?

Studentům nabízíme možnost zakoupit si vstupenku za nižší cenu. Studentská sleva je určena pro studenty denní formy studia. Platí zde stejné podmínky, jako například u státních slev na dopravu. Je možné se prokázat například kartou ISIC, nebo jiným potvrzením s razítkem školy a podpisem. Sleva se ověřuje u vstupu na konferenci.

Kam mi přijde vstupenka?

Lístek Vám dorazí na email, který uvedete při placení vstupenek. Vstupenky lze zakoupit přes službu GoOut. V případě, že vstupenka nedorazila nebo se vyskytl jiný problém, zkontrolujte prosím složku spam. Nebo nás můžete kontaktovat a my pomůžeme situaci vyřešit.
Kontakt:  iveta.klucikova@zlindesignweek.com

Zajímá Vás něco dalšího?

Ozvěte se nám →

Nenechte si nikoho utéct!