Konference ZDW se již blíží!

Konference přináší inspiraci ze světa designu a ukazuje význam jeho propojení s dalšími obory. Jeden den patří několika řečníkům z celého světa, kteří ti zaručeně ukáží úplně nové perspektivy. Vstup na Konferenci ke koupi pouze v Kongresovém centru Zlín!

Design, který pomáhá

Konference Zlin Design Week se stala místem, kam na začátku května míří všichni, kteří chtějí načerpat inspiraci a setkat se se zajímavými osobnostmi designu i dalších oborů, které ukazují potenciál jeho využití.
Po předchozích letech věnovaných především propojení designu a marketingu se letošní Konference ZDW obrací směrem k DESIGNU, KTERÝ POMÁHÁ.

Řečníci z celého světa

Inspiraci přivezeme i z krajin za velkou louží. Řečníci mají na své prezentace vyměřených třicet minut, po kterých se jich můžete zeptat na to, co vás zajímá – ať už při panelové diskuzi nebo později při coffee breaku.

Jeden den i noc

Připravte se na nálož zážitků od rána do večera. Sedmý ročník konference totiž opět přinese mnohem víc, než jen inspirativní a diskuze vyvolávající příběhy.

řečníci roku 2022

Chceš načerpat inspiraci z Konference 2021?

Jak si představit Konferenci ZDW?

Co o Konferenci říkají?

„Na Konferenci ZDW jezdím od roku 2017 a musím říct, že letos to byl rozhodně nejlepší ročník. Jelo se na minutu přesně, což mě mile překvapilo, skvělý program a řečníci. Máte velký obdiv, tleskám a smekám kloubok. Jen tak dál!.”

návštěvník Konference ZDW 2019

„Naše organizace sídlí v Praze a ačkoliv děláme projekty po celé republice, uvítáme každou příležitost vyjet do regionů, vylézt ze své bubliny a načerpat inspiraci. To Konference splnila nad očekávání, měla naprosto profesionální organizaci a povedený výběr řečníků. Zlin Design Week má prostě kuráž a je jednou z nejprogresivnějších akcí svého oboru u nás.”

Michaela Holubec Birtusová

Czechdesign

„Jen málo oborových akcí u nás i jinde v Evropě má takovou atmosféru, kvalitu a perfektní organizaci, tak jako Konference ZDW. Maximálně jsem si užil Konferenci jako speaker a v dalších letech si ji rozhodně nenechám ujít ani jako návštěvník. Prostě srdcovka.”

Filip Koubek

řečník 2019

Napsali o Konferenci