Konferenci Zlin Design Week letos zažiješ u sebe doma

15. 3. 2021 | Jan Holý

Konference Zlin Design Week již brzy ukáže, kde a jak se propojují design a marketing. Dva světy, které se navzájem potřebují a doplňují, ale ne vždy se chápou. Přitom díky jejich spolupráci vznikají ty nejdůležitější hodnoty, které tvoří základní stavební kámen pro produkt, značku i společnost.

Přednášky od českých i zahraničních osobností proběhnou i letos – inspiraci totiž ani covid nezastaví! Obsah, pro který si dříve designéři a marketéři jezdili až k nám do Zlína, ti totiž přineseme online. Sedm řečníků zprostředkuje svoje zkušenosti s lidmi z oboru nebo na téma design a marketing ve videích, která budeme postupně sdílet od 8. do 14. května 2021 na našem webu a sociálních sítích. Pokud bude epidemická situace příznivá a budete se zrovna pohybovat ve Zlíně, můžete se těšit na promítání videí jednotlivých řečníků v neděli 9. 5. 2021 ve Zlínském parku.

A koho tentokrát přivezeme na vaše obrazovky? 

Těšit se můžete na Maksmiliana Kallheda, spoluzakladatele Pop Up Agency nebo Vasjena Katro, grafika a UI/UX designéra. Představí se také Studio Najbrt, které vytvořilo vizuální identitu pro Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, hotel Pupp, Národní galerii Praha či Footshop a další. 

Když už se nemůžeme potkat offline v Kongresovém centru ve Zlíně, tak jsme se do toho online světa pořádně opřeli. Je pro nás důležité vědět, jaký program diváky baví. Zeptali jsme se jich proto přímo na sociálních sítích, co by se nejvíce líbilo. A věřte, že je na co se těšit. Tradiční offline zážitky všem vykompenzujeme podcasty s dalšími šesti extra řečníky z Česka a Slovenska. 

Pro shrnutí na závěr:

  • Letošní online konference přinese 7 řečníků z Česka i světa ve videích od 8. do 14. května 2021
  • Navíc 6 řečníků z Česka a Slovenska v podcastech
  • Nemusíš kupovat žádné vstupenky, program je ZDARMA
  • Nejčerstvější info najdeš na našem facebooku a Instagramu
  • Nemusíš nikam chodit, stačí ti připojení na internet
  • Sledovat nás můžeš i v karanténě
  • A hlavně, design nezastavíš!

Aby ti nic neuteklo, sleduj náš FacebookInstagram, kde v následujících týdnech odhalíme spoustu zajímavých informací o jednotlivých řečnících a o tom, na co všechno se letos můžeš těšit!