Letošní ZDW vlak už se pomalu rozjíždí, tak nezapomeň naskočit!

3. 9. 2020 | Vendy Procházková

Online svět je super, ale my to raději naživo. Proto se pořádně připoutej, bude to jízda!

Nejdůležitější datum, které byste si měli pamatovat hned po narozeninách vašich nejbližších, je 7. – 14. 5. 2021 – jo, je to přesně to, co si myslíte, #ZDW2021. Slyšíme nějaké povzdechy, že je to za dlouho? A co takhle podzimní výlet do Baťova? Aby naše odloučení nebylo tak dlouhé, připravujeme pro vás výstavu Best in Design 2020. Termín 14. 10. až 6. 11. 2020, lokace galerie G18 – bude to stát za to, takže určitě určitě doražte! Více informací již brzy.

Téma SPOLUPRÁCE nás bude provázet i dalším ročníkem, můžete se však těšit na pár novinek.

Všichni vystavující, kteří byli vybráni v rámci Opencallu 2020 budou mít možnost vystavovat svá díla i v příštím ročníku. I tak ale spustíme další výzvu a své prostory nabídneme i dalším mladým tvářím. Přihlašování začne na podzim 2020 a přesné informace budou včas zveřejněny na webu i našich sítích.

Stejně tak odstartuje další ročník soutěže Best in Design a i milovníci Konference Zlin Design Week si přijdou na své! Nové datum je 10. 5. 2021 a v Kongresovém centru se představí nejen řečníci, kteří měli vystoupit letos, ale v rukávu máme i pár dalších es. Prodej vstupenek začne v novém roce, takže STAY TUNED!