Rozjíždíme design i doma z gauče! Přidej se k ZDW online

30. 4. 2020 | Martina Jelínková

Pro všechny fanoušky jsme připravili týden plný designu, umění, inspirace a především zábavy. Už v pátek 1. května 2020 rozjedeme první body nabitého online programu, který můžeš zdarma sledovat zde na webu, FacebookuInstagramu.

Výzva SDÍLÍM DESIGN

Chtěl jsi na festival, ale současná koronasituace Ti to neumožnila? Ukážeme Ti, že dělat design se dá i z gauče v obýváku! Na sociálních sítích Zlin Design Weeku spouštíme výzvu SDÍLÍM DESIGN. Zapoj se do ní, ať už jsi designér, návrhář, markeťák nebo prostě jen neúnavný obdivovatel designu. Každý den na jiné téma sdílej příspěvky, ukaž světu svá oblíbená díla a jména, ukaž, jakou pěknou designovku máš doma a nebo ještě lépe, poděl se se všemi o svůj vlastní výtvor! Fantazii se meze nekladou. Tak ukaž i Ty, že máš světu co říct. Jak se do výzvy zapojit, najdeš na Instagramu.

Rozhovory s profíky

No a kdo má světu rozhodně co říct, je guru strategického plánování a marketingu Sandra Kumorowski, která v online rozhovoru nabídne své postřehy ze světa strategického plánování a rozvoje podnikání. David Dvořáček a jeho kolegové z Studia Creepy prozradí, jak svou prací pomáhá v době koronavirové pandemie a módní návrhář a nositel titulu Best in Design 2020 Milan Flíček zase poví, jak se daří jeho módní značce a jak důležitá je podle něj při výrobě látek dlouhodobá ekologická udržitelnost.

Jednotlivé pořady najdete na našem Facebooku:

pondělí 4. května | 19:00 | Rozhovor s vítězem Best in Design módním návrhářem Milanem Flíčkem
středa 6. května | 19:00 | Rozhovor s Davidem Dvořáčkem a jeho kolegové z Creepy Studia
čtvrtek 7. května | 19:00 | Rozhovor se specialistkou na strategický marketing Sandrou Kumorowski

Přednášky z Konference ZDW 2019

A co by to bylo za Zlin Design Week bez již tradiční Konference?! V úterý na webu poprvé zveřejníme záznamy všech 8 přednášek na téma REVOLUCE z loňské Konference ZDW. Nenechte si ujít premiéru.

úterý 5. května | 12:00 | Záznamy všech 8 přednášek Konference ZDW 2019

Livestream opening party

Jako každý rok, i letos bude zlínský týden designu doprovázet hudba. Pojď si i Ty s námi dát nějakou tu virtuální party! Ta bude živě streamována na sociálních sítích v pátek  1. května19:00 večer.

pátek 1. května | 19:00 | Livestream opening party

Tímto nekončíme

A jelikož celý ročník 2020 provází téma SPOLUPRÁCE, o ty své oblíbené a úspěšné se na sociálních sítích podělí i tvůrčí tým Zlin Design Weeku. Na FacebookuInstagramu Tě čeká taky spoustu unikátního doprovodného obsahu, tak nás nezapomeň sledovat, ať Ti nic neunikne.

Nezapomeň že platforma pro mladé designéry, facebooková skupina Design KANTÝNA je stále otevřená a můžeš do ní kdykoliv přispět, nahlédnout a přijít načerpat nové podněty.

Těšíme se na viděnou příští rok na Zlin Design Weeku 2021, a to od 7. do 14. května.