Ťuk ťuk, kdo tam? Galavečer Best in Design

17. 4. 2019 | Johana Přikrylová

Dlouhé čekání na výsledky největší designérské soutěže ve střední Evropě je téměř u konce. Nadaní designéři do 30 let si své ocenění převezmou na slavnostním Galavečeru, který se uskuteční 3. května ve zlínském Kongresovém centru. Chcete jako první vědět, kdo bude Best in Design 2019? Můžete být u toho.

Galavečer Best in Design 2018

Galavečer Best in Design už druhým rokem odstartuje týden plný designu, rebélie a inovace, Zlin Design Week. Mladí designéři soutěžili celkem ve čtyřech kategoriích — industrial design, fashion design, product design a communication design. Odborná porota v každé kategorii vybrala tři nejlepší práce a teď je načase, aby se odhalili vítězové.Zároveň se dozvíte, kdo získá ocenění nejlepší z nejlepších a stane se tak právoplatným nositelem titulu Best in Design.

Ocenění je samozřejmě nejdůležitější částí večera, ale to není vše, co na Galavečeru uvidíte. Můžete se těšit na módní přehlídku Lukáše Krnáče, který titul Best in Design získal před dvěma roky a od té doby jste jeho modely mohli vidět například na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku. Svým vystoupením vás uchvátí vokální kvartet No Timers. Celým slavnostním večerem bude provázet půvabná představitelka slam poetry, Ellen Makumbirofa.

Módní přehlídka na Galavečeru Best in Design 2018

Ceny jsou rozdané a teď je potřeba to oslavit. Po Galavečeru jsou všichni zváni na platformu 14|15 Baťova institutu, kde společně zahájíme celý Zlin Design Week velkolepou Elements opening party. Váš krevní oběh rozpulzuje stálice české experimentální scény WWW Neurobeat, která Zlín navštíví v rámci svého celorepublikového turné k nově vydanému albu Neutopíš se dvakrát v téže řece. Tuto pecku doplní energetická kapela The MayRevolution a zlínský Dj A:cze. Večer ozvláštní taneční performance skupiny All Style Unit doprovázená videomappingem.

Vstupné na Galavečer i zahajovací party je zdarma, takže všichni 3. května v 19 hodin na značkách. My tam budeme. A vy?

Autorka: Johana Přikrylová