Další části projektu

O Zlin Design Weeku

Třetí týden designu ve Zlíně

Třetí týden designu ve Zlíně s sebou přinese současný design a jeho trendy, tvorbu firem a designérů z Česka i ze zahraničí, nebo možná něco úplně nového a neobvyklého. Aby se třetí ročník návštěvníkům nezdál moc stereotypní, vytváříme nové koncepty výstav a instalací. Zanecháváme výstavní CITY moduly, vracíme se na Zlínský zámek, obnovujeme instalaci ve Zlatém Jablku, ztratit se budete moct v designu i v parcích. Záležet si dáváme také na jednotlivých instalacích díky promyšleným konceptům podpořené sjednocujícím tématem Zlin Design Weeku 2017 - OMEZENÍ.

Omezení je spousta. V normálním životě i v designu. Omezení je všechno a zároveň to nemusí být nic. Záleží na každém, jak s ním nakládá, jak se s ním vypořádá, a co si z něho bere. My vám představíme ta pozitivní omezení, která se v designu vyskytují.

V Aule Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně se uskuteční Konference design & marketing, která se bude zabývat překážkami na poli designu, lidským omezením i omezením díky různým faktorům.

Organizujeme již osmý ročník mezinárodní soutěže pro všechny mladé designéry Best in Design, dříve známou jako Talent designu. Ve hře je 10 000 €!

Konference design & marketing

Design-Značka-Příběh, Prachy a letos Omezení. To je téma unikátní konference, která proplétá obory design a marketing. Synergie těchto oborů je patrná, protože jeden bez druhého se obejít nemohou. A téma Omezení? Zveme opravdové špičky, zahraniční i české, které k němu mají co říct. A možná zjistíte, co je to jediné omezení, a jaká je to vlastně příležitost.

Přejít na stránku

Best in Design

Osmý ročník soutěže pro mladé designéry, dříve známá jako Talent designu, hledá největší talenty mezi studenty a designéry po celém světě. Co nabízíme? Finanční obnos pro splnění snu a realizaci svého projektu, stáž v designovém studiu a uznání na poli designu. O držiteli titulu Best in Design 2017 rozhodne porota složená z odborníků, kteří už ve světě designu jméno mají. Uzávěrka soutěže je 13. února.

Přejít na stránku

Chceš zůstat v obraze? Přihlas se k odběru novinek!

Nejnovější info, nejžhavější novinky, důležitá fakta nebo zajímavosti. Žádný spam, ten my taky nemáme rádi…

… nebo se podívej na náš blog.

Hlavní partner

Významný partner

Partneři

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

Uvidíme se ve Zlíně! Mezitím nás můžete sledovat na Facebooku, Instagramu, Twitteru, Blogu nebo Youtube.