Další části projektu

Zlin Design Week 2017

21.–28. dubna 2017Zlín, CZE

Přejít na program

Ročník 2017 a Omezení

Více o ZDW

Zlin Design Week se vrací do města již po třetí. A znovu má v plánu naservírovat design všem návštěvníkům až pod nos, také je vzdělat, ale hlavně bavit.

Připravujeme výstavy a instalace od známých firem a designérů až po ty začínající, otevíráme Design Shop, organizujeme workshopy nebo také Konferenci design & marketing, kam zveme ty nejpovolanější z obou oborů, pořádáme soutěž pro mladé designéry Best in Design, dříve známou jako Talent designu, a snažíme se všem vytvořit nezapomenutelný zážitek.

Po loňském tématu Prachy otevíráme téma další, tím je Omezení. Omezení v designu, omezení lidmi, zadáním, časem, materiálem, námi. Je jich spousta. Ale jsou vždy negativní? Chceme poukázat na omezení jako pozitivní součást tvorby, která nás dokáží nasměrovat, inspirovat a posunout dál. Tedy omezení jako příležitost a impuls ke vzniku něčeho nového.

Konference design & marketing

Design-Značka-Příběh, Prachy a letos Omezení. To je téma unikátní konference, která proplétá obory design a marketing. Synergie těchto oborů je patrná, protože jeden bez druhého se obejít nemohou. A téma Omezení? Zveme opravdové špičky, zahraniční i české, které k němu mají co říct. A možná zjistíte, co je to jediné omezení, a jaká je to vlastně příležitost.

Přejít na stránku

Best in Design

Osmý ročník soutěže pro mladé designéry, dříve známá jako Talent designu, hledá největší talenty mezi studenty a designéry po celém světě. Co nabízíme? Finanční obnos pro splnění snu a realizaci svého projektu, stáž v designovém studiu a uznání na poli designu. O držiteli titulu Best in Design 2017 rozhodne porota složená z odborníků, kteří už ve světě designu jméno mají. Uzávěrka soutěže je 13. února.

Přejít na stránku

Chceš zůstat v obraze? Přihlas se k odběru novinek!

Nejnovější info, nejžhavější novinky, důležitá fakta nebo zajímavosti. Žádný spam, ten my taky nemáme rádi…

… nebo se podívej na náš blog.

Hlavní partner

Významný partner

Partneři

Hlavní mediální partner

Mediální partneři

Uvidíme se ve Zlíně! Mezitím nás můžete sledovat na Facebooku, Instagramu, Twitteru, Blogu nebo Youtube.